Hudba na míru !

Do zprávy uveďte datum,místo a tel.kontakt na Vás!
nový-2.jpg
Naše nabídka

Jsme tady pro Vás k zajištění
      muziky pro Vaší akci !

      Jsme sdružení muzikantů a sestavíme Vám živou kapelu podle druhu Vaší akce a Vašeho přání. Je možno si objednat duo, trio, kvartet. V případě objednávky kvartetu se jedná o zpěváka(zpěvačku), klávesistku, saxofonistu a bubeníka. Repertoár se skládá z písní, které určitě znáte od 60-tých let až po současnost. Tvoří jej lidovky, country, disco, rock.
     Dále zajistíme karaoke pro Vaší restauraci nebo soukromou akci.
A v neposlední řadě je možno uspořádat videodiskotéku, kde si může mimo jiné také každý pustit své oblíbené písničky z flash disku, či z telefonu.
     Ozvučíme jakýkoliv sál i venkovní prostory. Rovněž můžeme zajistit prostory pro akci(restauraci,sál,banketku), obsluhující personál a levného taxikáře pro odvoz hostů.


                                                         Vaše spokojenost je náš cíl!
      Nepočítáme nic na hodiny. Cena je dohodnuta před akcí, nezáleží na délce akce. Cena je rovněž včetně vlastního odvozu v rámci Ostravy. Mimo Ostravu cenu vlastní dopravy dohodneme, je postavena na nejnižší možné hranici.
Např.: Ostrava - Praha - Ostrava = 2 000,-Kč.
      Veškeré podrobnosti dohodneme na osobní schůzce, kde rovněž potvrdíme akci písemnou smlouvou a složením dohodnuté zálohy dopředu. Toto opatření je nutné, jelikož se již několikráte stalo, že po obdržení objednávky se akce na uvedeném místě vůbec nekonala a neměla konat.

Orientační ceny hudby :

- svatba od 4 000,-Kč

- plesy od 4 500,-Kč

- silvestr od 5 000,-Kč

- rodinné oslavy od 2 500,-Kč

- karaoke od 1 200,-Kč

- videodisco od 2 000,-Kč


Tyto orientační ceny jsou počítány pro hudební duo v rámci Ostravy.

 
Ivo Kozelský-music manager

tel.:     603 743 255
email: mjusic@email.cz

 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one